Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.
Using this website you agree to cookies in accordance with the current browser settings.

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej
Author
Poziom 18
Poziom 18

Post#1 Post from the author of the topic 09 May 2013 10:07   

Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej

Witam i proszę o pomoc w następującej sprawie: miesiąc temu wymieniono mi tradycyjny licznik energii elektr, z wirująca tarczą na licznik elektroniczny Iskra model ME 172-D1A44-M3K03 Z . Po 3 tygodniach od zamontowania pracownik zakładu energetycznego dokonujący odczytu wpisał zużycie w/g taryfy G12 energii w dziennej taryfie 3000kW, a w nocnej 1000kW. W dniu instalacji nowego licznika nie było mnie w domu, a żona która jest laikiem w tych sprawach podpisała protokół podsunięty przez pracownika . I tu moje przypuszczenie, że pracownik instalujący nowy licznik żle wpisał początkowy stan licznika i to wygenerowało cały problem żądania zapłaty przez dostawcę prądu. A teraz zasadnicze pytanie , czy w tym typie licznika jest możliwość odczytania jego wskazań w dniu jego zamontowania ?
Back to top

Ad

Ad

Post# 09 May 2013 10:07   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Licznik energii Iskra ME172-D1 - Odczyt zuzycia energii elektrycznej
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl topic RSS feed