Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.
Using this website you agree to cookies in accordance with the current browser settings.

Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 13 Jun 2009 16:59   

Witam. Mam problem z przełącznikiem lusterek (jojstik) który występuje w samochodach passat 98-, golf IV, lub bora. Problem polega na tym iż nie działa mi nowy przełącznik i nie jestem pewien czy instalacja w kostce którą się podpina do przełącznika jest dobrze zrobiona. Prośba moja polega na tym, iż potrzebowałbym schemat lub rozpisaną kolejność kabli która oryginalnie idzie w kostce. Interesuje mnie tylko kostka. Z góry wszystkim dziękuję. Pozdrawiam
Back to top

Google

Google Adsense

Post# 13 Jun 2009 16:59   

Back to top

Pawel wawa
Admin grupy Samochody
Admin grupy Samochody

Post#2 13 Jun 2009 20:29   

Re: Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika luster

Kurcze, nikt nie będzie miał schematu samej kostki, za to są schematy instalacji do Twojego auta na Elektrodzie i tam wyszukaj sobie sterowanie lusterek. Proste!
Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post from the author of the topic 13 Jun 2009 22:40   

Niestety już przeglądałem te schematy o których mówisz ale nie było tam tego co mi jest potrzebne. Ktoś u mnie w aucie wziął i pomieszał samo okablowanie przy kostce, a dojście metodą prób i błędów nie jest proste bo ta kostka ma 10 pinów:| więc jeżeli byłby ktoś tak dobry i u siebie mógł zobaczyć tą kostkę i zrobić zdjęcie lub ją opisać to będę naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam
Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 14 Jun 2009 03:30   

Jesli podasz mi dokladniej co to za silnik ,czy to GLX,GLS .Poniewaz sprawdzlem w programie i passat ma inna instalacje jak i rowniez bora czy golf .wiec musze wiedziec: kolor podswietlania niebieski czy zielony ,czy ma pogrzewane lusterka ,i czy maja funkcje samo sciemniania? i dobrze bedzie jak mi podasz jakie masz kolory kabli bo nie moge znalesc nic na 10 kabli ??to moze wtedy cos pomge.pozdrawiam
Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#5 Post from the author of the topic 14 Jun 2009 08:25   

Dokładnie jest to passat z silnikiem 1,9 tdi AFN z 99 roku. Przełącznik ma czerwone podświetlenie (ale chyba kolor nie jest istotny), wyposażony jest w podgrzewane lusterka. Kostka jest 10-cio pinowa ale kabli mam tylko 8. Kable są w kolorach: brązowy, żółto-czarny, czerwono-brązowy, biało- niebieski, biało-czarny, zielony, niebiesko-szary, czarno-brązowy. Z góry dziękuje. Pozdrawiam
Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#6 15 Jun 2009 01:07helpful post - solution   

jedynie gdzie udalo mi sie cos znalesc to na autodacie moze cos Ci pomoze ten schemat Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek
Back to top

Google

Google Adsense

Post# 15 Jun 2009 01:07helpful post - solution   

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#7 Post from the author of the topic 15 Jun 2009 16:26   

W sumie może mi to za wiele nie pomóc gdyż nie ma tu wszystkich kabli. Są tylko 4 rozrysowane czyli podejrzewam że jest to podłączenie do przełącznika płaskiego (talerzyk). Spróbuję i jak wyjdzie to dam znać. Dzięki wielkie za pomoc. Pozdrawiam
Back to top

Google

Google Adsense

Post# 15 Jun 2009 16:26   

Back to top

Removed

Post#8 15 Jun 2009 21:16helpful post - solution   

Pawel wawa wrote:
Kurcze, nikt nie będzie miał schematu samej kostki, za to są schematy instalacji do Twojego auta na Elektrodzie i tam wyszukaj sobie sterowanie lusterek. Proste!

Kolega ziomalbpl tak leniwy czy nie pojmuje schematów? Leży na elektrodzie, dokładny link masz na dole, po prawej.
Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#9 Post from the author of the topic 15 Jun 2009 23:36   

To nie lenistwo tylko nieumiejętność czytania dokładnie schematów. Dzięki bardzo za schemat. Jestem bardzo wdzięczny. Wielki pozytyw dla Ciebie. Pozdrawiam
Back to top

Removed

Post#10 15 Jun 2009 23:46   

Dzięki ale tak w sumie to nie mnie dziękować. Ja to tylko wygrzebałem, nudząc się. Z zasobów elektrody oczywiście.
Pozdrawiam.
Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#11 16 Jun 2009 04:12   

Zastanawia mnie ten schemat.Bo prawde mowiac nadal kolory sie nie zgadzaj z podanymi przez ziomalbpl. Nie wiem gdzie tkwi problem czy w schemacie czy w opisie kolorow przez kolege.pozdrawiam
Back to top

Google

Google Adsense

Post# 16 Jun 2009 04:12   

Back to top

Removed

Post#12 16 Jun 2009 10:08   

Wygląda na to, że kolory się zgadzają tylko kolega ziomalbpl odwrotnie podaje. Np. na pinie 5 jest czarny z żółtym (BLK/YEL) a nie żółty z czarnym :D Pozdrawiam.
Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#13 Post from the author of the topic 16 Jun 2009 21:28   

Koledzy okazuje się że to nie jest takie proste z tym moim przełącznikiem. Kolory kabli podałem dobrze, ale co najważniejsze pochodzą one z audi a6. Wygląda na to że ktoś w przeszłości zmienił sobie przełącznik płaski na przełącznik z jojstikiem i włożył kawałek instalacji od audi. Pozostaje mi już chyba kombinacja kabli. Dzięki wszystkim za posty. Pozdrawiam
Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek
Page 1 of 1
Similar topics
Seat Toledo II 2001- potrzebny schemat przełącznika elektrycznych lusterek (5)
schemat przełącznika elektrycznych szyb golf 3 (1)
Golf 4 1.9TDI 2000r, schemat kostki pompy ABS? (3)
GOLF MK2 1.6 TD - licznik z 1 kostki na 2 kostki z obrotomierzem jak podłączyć (15)
Passat 97 B5 - podgrzewanie lusterek (4)
Passat B4 podgrzewanie lusterek (2)
Vw Passat B5 r98 sterownik lusterek?? (3)
Passat B5 problem ze sterowaniem lusterek (5)
Golf IV - regulacja lusterek (5)
passat b5 99r. tdi ogrzewanie lusterek (3)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.058 seconds

elektroda.pl topic RSS feed 

opony